fbpx
Domov ┬╗ V├Żrobky ┬╗ Doplnky ┬╗ In├ę doplnky ┬╗ ­čĺÜ ~ Partnersk├Ż podnos ~ ­čĺÜ

­čĺÜ Partnersk├Ż podnos ~ Harm├│nia ~ ­čĺÜ

 In├ę doplnky / Krist├şna Rita Lor├ęn / Novinka

44.00 ÔéČ

─îastokr├ít po celom dni, ─Źi u┼ż bol viac alebo menej n├íro─Źn├Ż, potrebujeme sa zastavi┼ą a trochu si odd├Żchnu┼ą. Spolo─Źn├í k├íva, ─Źaj, ritu├ílne kakao ─Źi ak├Żko─żvek n├ípoj, ktor├ş maj├║ dvaja v ob─żube, posedenie v objat├ş a pr├şjemn├í debata je dobrou pom├┤ckou pre obnovu spojenia medzi partnermi po v┼íetkej pr├íci a povinnostiach, ktor├ę mali.

Okrem be┼żn├Żch dn├ş je v├ştanou pom├┤ckou pri rie┼íen├ş r├┤znych n├íro─Źn├Żch ─Źi d├┤le┼żit├Żch t├ęmach. V klude, l├íske a prijat├ş osoby, pocitov, n├ízorov toho druh├ęho, ide v┼íetko ─żah┼íie, aby sa dvaja mohli stretn├║┼ą v strede. ÔŁĄ´ŞĆ

Ru─Źne ma─żovan├í, laden├í preva┼żne v zelen├Żch t├│noch, symbolicky stv├ír┼łuj├║ca pr├şrodu pre navodenie pocitu kludu, miestami doplnen├í metalickou zlatou farbou pre zv├Żraznenie d├┤le┼żitosti a bohatstva.

Dno vo vn├║tri t├ícky je nama─żovan├ę symbolom posv├Ątnej geometrie ~ kvetom ┼żivota ~, prastar├Żm symbolom, ktor├Ż sa vyskytuje v r├┤znych kult├║rach a n├íbo┼żenstv├ích.

Kvet ┼żivota za─Ź├şna po─Źiato─Źn├Żm kruhom v strede a roz┼íiruje sa do str├ín ─Ćal┼í├şmi navz├íjom sa prekr├Żvaj├║cimi kruhmi. Symbolizuje spolo─Źn├Ż zdroj ┼żivota, vz├íjomn├ę prepojenie bytost├ş a neust├íly proces tvorby. Skvel├Ż pomocn├şk pri ├║prave ┼ítrukt├║ry vody.

Vn├║torn├Ż okraj t├ícky je vykladan├Ż kame┼łmi. V├Ą─Źsie k├║sky tvoria unakit, ru┼żen├şn a priestor medzi nimi mal├ę k├║sky citr├şnu, oliv├şnu a ru┼żeninov├Ż pr├í┼íok.

Unakit – kame┼ł osobn├ęho rastu. U─żah─Źuje preniknutiu potla─Źen├Żch em├│ci├ş do vedomia. Harmonizuje ducha, telo, em├│cie, ┼żensk├Ż ale i mu┼żsk├Ż pohlavn├Ż syst├ęm…

Ru┼żen├şn – je zn├ímy svojou schopnos┼ąou uzdravovania a vy┼żarovania l├ískyplnej energie. Pom├íha viac otvori┼ą na┼íe srdcia l├íske ku sebe i ku svetu, sta┼ą sa mierumilovnej┼í├şmi a ne┼żnej┼í├şmi ─żu─Ćmi ─Źi vylie─Źi┼ą na┼íe citov├ę bloky, ktor├ę si v sebe z r├┤znych pr├ş─Źin m├┤┼żeme nosi┼ą…

S├║─Źas┼ąou balenia s├║ 2 mal├ę ┼í├ílky, 2 mal├ę dreven├ę pl├ítky, na ktor├Żch je vyp├ílen├Ż magick├Ż sigil, ktor├Ż m├┤┼żu obaja partneri nosi┼ą so sebou.

materi├íl: t├ícka – drevo
┼í├ílka – keramika
sigil do vrecka – dreven├Ż pl├ítok

rozmer: priemer 25cm
farby: akrylov├ę (matn├ę, metalick├ę)

­čôîFB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087967897543
­čôîInstagram: https://www.instagram.com/rita.loren.art?igsh=dWY1Z3c0eGR4MXVw&utm_source=qr
­čôîTikTok: https://www.tiktok.com/@rita.loren.art?_t=8nuMEyH1uHR&_r=1

  • K├│d v├Żrobku: 39987
  • V├Żrobky pod─ża t├ęmy: Dom, byt, Kuchy┼ła, Z├íhrada, Drevo
Kontaktn├ę inform├ície predajcu

ZbehyLokalita Nitriansky kraj,95142 rita.loren.art@gmail.com

BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár