fbpx
Domov » Výrobky » Doplnky » Obrazy, kresby » MANDALA – Kruhy 1-9, 50x50cm

-20% MANDALA - Kruhy 1-9, 50x50cm

 Obrazy, kresby / Eva Paronai

145.00 €

Vianočná zľava 20% do 20.dec. 2023!!!
Kruh – Kruh je najstarším symbolom jednoty. Znázorňuje dokonalosť, úplnosť, integráciu, tiež duchovné poznanie a vývoj. Znamená nekonečnú povahu energie a vzájomnosti vesmíru.
Kruh patrí medzi mäkké tvary a je ďalej symbolom pre symetriu, spoločenstvo ľudí, bezpečnosť a súdržnosť rodiny, spolupráca, spojenie, súhru, spoločenstvo, materstvo, objať sa a teplo, dokonalosť a krása. Svojou linkou ohraničuje priestor, uzatvára, vymedzuje a definuje priestor na život, čím na jednej strane obmedzuje a na druhej strane vytvára pocit istoty, bezpečnosti a ochrany, ktorý umožňuje nikdy nekončiaci proces. Kruh môže symbolizovať rodinu, uzavretú komunitu, oblasť, ktorá nemá byť narušená a má niečo spojené, nekonečné, ľahké, vzdušne príjemné. Zároveň ale vymedzuje hranice, cez ktoré vonku nevie čo je vnútri a naopak. Taktiež je kruh symbol bohatstva a to i toho hmotného. (zdroj internet)
Obrazy tvorené technikou mixed media, veľkosť 50x50cm, lakované, nie je potrebné rámovanie.
Vážim si každé jedno Vaše nahliadnutie, lajk či zdielanie a každú jednu objednávku. Ďakujem za to, že môžem pre Vás vytvoriť kus šťastia a harmónie. Dnes je veľmi vzácne keď si človek objedná originál. Podporujete tým umelca, aby mohol slobodne tvoriť.

  • Kód výrobku: 30833
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Valentín, Veľká Noc, Krst, Dom, byt, Kuchyňa, Domáce produkty
Kontaktné informácie predajcu

PrešovLokalita Prešovský kraj,080 01 +421903675713 eva1paronai@gmail.com

Kontaktovať predajcu

Pridaj komentár