fbpx
Domov » Výrobky » Doplnky » Obrazy, kresby » Mandala – osobné 30×30 cm

-20% Mandala - osobné 30x30 cm

 Obrazy, kresby / Eva Paronai

99.00 €

Vianočná zľava -20% do 20.dec. 2023!!!
Funkciou osobnej mandaly je zharmonizovať celú našu osobnosť, pôsobí ako prostriedok na koncentráciu, pomáha zlepšovať pamäť, upokojí myseľ. Mandala pôsobí na podvedomej úrovni. Stačí sa len zahľadieť do jej stredu a nechať sa do nej vtiahnuť. Všetko, čo nás vtedy napadne, značí, že k nám mandala prehovorila.
Samotná farebnosť osobnej mandaly nie je náhodná, či intuitívna. Jednotlivé vrstvy mandaly vypočítavam podľa pythagorovej numerológie na základe mena, priezviska a dátumu narodenia. Všetko má svoj význam a tvorí jeden ucelený celok. Preto každá mandala je jedinečná, originálna a šitá na mieru. Tým istým princípom vypočítavam rodinnú i partnerskú mandalu, kde partnerská mandala intenzívne prepája oboch partnerov na vedomej i podvedomej úrovni a napomáha k vzájomnej rovnocennosti vo vzťahu.
Naprogramovanie mandaly si dohodnem priamo s objednávateľom, Veľkosť podľa Vášho želania od 20 x 20 cm až po 100 x 100 cm a cena závisí od veľkosti a náročnosti mandalky. . Moje mandaly sú maľované na plátne akrylovými farbami, pri tvorbe používam rôzne techniky, nie sú potrebné rámovať.
Vážim si každé jedno Vaše nahliadnutie, lajk či zdielanie a každú jednu objednávku. Ďakujem za to, že môžem pre Vás vytvoriť kus šťastia a harmónie. Dnes je veľmi vzácne keď si človek objedná originál. Podporujete tým umelca, aby mohol slobodne tvoriť.

  • Kód výrobku: 30144
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Valentín, Veľká Noc, Krst, Dom, byt, Kuchyňa
Kontaktné informácie predajcu

PrešovLokalita Prešovský kraj,080 01 0903675713 eva1paronai@gmail.com

Kontaktovať predajcu

Pridaj komentár