fbpx
Domov » Výrobky » Doplnky » Anandoham Parfems

Anandoham Parfems

 Doplnky / Kristy Eleimi / Novinka

Anandoham Parfems sú terapeuticky zamerané , spirituálne , energetické a luxusné prírodné parfémy v tej najvyššej terapeutickej a Bio kvalite vyberaných esencíí v 5 kolekciách :

( Všetky parfémy si môžte prelistovať v online katalógu – ktorého link nájdete v kolónke webová stránka – vo fotkách je vložených len pár ukážiek )

* Therapy Edition *

-kombinácia esenciálnych olejov a vzácnych kameňov v parféme cielene vyberaných a kombinovaných tak, aby podporovali Zámer a Tému ktorú si parfém nesie v emočnej rovine a boli ti podporou pri vnútornej práci so svojími tieňmi.
Táto edícia vznikala tak , že som sama v sebe riešila témy ktoré ma obmedzovali , potrebovali prijatie , preliečenie a zmenu. A tak som k týmto témam ktoré u mňa boli aktuálne hľadala ktoré esencie a ktoré vzácne kamene s ňou pracujú a vytvorila tak postupne celú kolekciu terapeuticky zameraných parfémov.
Táto kolekcia nie je ani tak o vôni ,skôr je o terapeutickom využití esencií a polodrahokamov v ňom.

* Luxury Collection *

– v ktorej sú netradičné a vzácne esencie z celého sveta v luxusných flakónoch tvorené v silové dni Zeme s kódmi pre Nové bytie tu na Zemi a aktiváciu najvyššieho ľudského potenciálu.
Zloženia parfémov i posolstvá v tejto kolekcii mi prišli takmer všetky v snoch , ktoré som v noci zapísala a na druhý deň vytvorila.

* Crystal Light Collection *

Esencialní Sprievodcovia v Kryštálových flakónoch pre kryštálové bytosti Zeme ktoré poznajú svoj smer – víziu – poslanie.
Crystal Light – esenciálny pomocník pre ukotvenie plánu Duše do hmoty z cielene vyberaných vysoko vzácnych esencií nesúcich Vibráciu – Otisk – Spomienku – Dar.
Táto kolekcia je výnimočná – je to šperk .
Šperk svojím zložením – šperk flakón – šperk vôňa .

* Synergy Collection *

Táto kolekcia otvára pohľad z vnútra von do sveta , kde Boh si Ty i každý jednotlivec , celok i vesmír.
Je založená na synergickej spolutvorbe mužsko – ženského princípu v ľahkosti a v harmónií.
Tvorenie v partnerskom prepojení je tou najmocnejšou energiou a vzniká z toho niečo výnimočné a synergické .
Parfémy v tejto kolekcií obsahujú esencie ktoré otvárajú vedomie a rozširujú vnútorné poznanie .

*Man Collection *

Kráľ, bojovník, mág a milovník – tieto esencie sa zrodili so zámerom aktivovať v sebe kvality ktoré v sebe tieto mužské archetypy skrývajú .
Dáva priestor mužovi prejaviť svoje spojenie s prírodou aj výberom esencií , ktoré si každý deň na seba oblieka. Aj muži si môžu dopriať vôňu , ktorá je harmonická s ich telesným zdravím a zároveň prináša posun vo vedomí v každodennom živote s jemnohmotnými eseciami.

Tvoríme i Osobné Parfémy na mieru , prírodnú bio kozmetiku a originálne darčekové sety jedinečných autorských diel od viacerých kreatívnych tvorcov –
Darčekový set na mieru či akýkoľvek parfém z našej dielne môžem odoslať kedykoľvek v roku kuriérom.

  • Kód výrobku: 37974
  • Výrobky podľa témy: Domáce produkty
Kontaktné informácie predajcu

LibichavaLokalita Trenčiansky kraj,95638 Zobraziť telefónne číslo anandoham.parfems@gmail.com https://online.fliphtml5.com/wlncu/sdle/#p=1

BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár