fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Doplnky do domu » Číslo na dom – domček bungalov

Číslo na dom - domček bungalov

 Doplnky do domu / 3DSystem / Obľúbené

20.00 €

Domček bungalov patrí medzi najobľúbenejšie domové čísla.

Na rozdiel od čísiel vyrobených zo styroduru a tvrdeného polystyrénu je toto prevedenie tvrdšie, pevnejšie a mechanicky odolnejšie. Zmes špeciálneho plastu s prímesou kaučuku tomuto materiálu zaručuje vynikajúcu odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Tým sa dlhodobo zachovajú odtiene farby a lesku pri dlhodobom pôsobení vonkajšieho prostredia. Tento plast má tiež veľmi dobrú chemickú odolnosť a preto sa využíva aj na výrobu exteriérových častí automobilov.

Možné farebné vyhotovenia (viď. vzorkovník farieb): čierna, antracitová, tmavo-hnedá, hnedá, khaki hnedá, šedá, šedo-modrá, strieborná, biela, svetlá béžová, tmavo-modrá, modrá, červená, čerešňovo-červená, svetlo-zelená, trávovo-zelená, žltá, jasná-oranžová, oranžová.

Na fasádu je číslo možné nalepiť bežne dostupným lepidlom na báze silikónu (napr. Mamut, T-Rex a pod). V prípade, že číslo nie je možné nalepiť, zo zadnej strany má otvory, ktoré umožňujú jeho nasunutie na hlavičky skrutiek.

Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

  • Kód výrobku: 13635
  • Výrobky podľa témy: Dom, byt
Kontaktné informácie predajcu

Kukučínova, 400/66Lokalita Trenčiansky kraj,02001 info@3d-system.sk https://www.shop.3d-system.sk/kategoria/cisla-na-dom-garaz/cislo-domcek-bungalov/

BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár