Darčeková sada agátový medík + sviečka macko zo 100 % včelieho vosku

 Ostatné domáce produkty / NaturMar

11.50 €

Darček môže byť nie len krásna ale aj zdravý a prírodný. Taká je aj táto naša sada s pravým čisto prírodným agátovým medíkom a sviečkou zo 100% čisto prírodného včelieho vosku.

“Tekuté zlato”, doprajte si zdravie od našich včeličiek. Voňavý a sladučký, čisto prírodný agátový medík priamo z našej včelnice, plný zdraviu prospešných látok, bez pridávania iných prísad a akejkoľvek úpravy.

Agátový med krištalizuje najpomalšie, krištalizácia medu však nie je závadou ani neuberá na jeho kvalite.

Sviečka zo 100% prírodného včelieho vosku. Táto sviečka je vyhotovená odlievaním zo včelieho vosku prírodnej žltej farby, bez pridávania akýchkoľvek farbív a prímesí. Sviečka vonia krásne medovo aj keď práve nie je zapálená, je to jej prirodzená vôňa bez pridania parfumácie. Sviečka zo včelieho vosku je 100 % prírodný produkt, po zapálení čistí vzduch v miestnosti a neutralizuje napr. aj tabakový dym . Použitý knôt je zo 100% bavlny.

Upozornenie!!!

Sviečku nezapaľujte v tesnej blízkosti horľavých predmetov, nenechávajte ju horieť počas Vašej dlhodobejšej neprítomnosti v miestnosti s horiacou sviečkou ako ani sviečku nenechávajte horieť bez dozoru v prítomnosti malých detí!

Pre optimálne horenie sviečky knôt skráťte na cca 3-5mm.

Veľkosť: Med 250g
Výška sviečky je 95mm, váha 125g
Pre viac informácií navštívte aj našu Facebookovú stránku:
https://www.facebook.com/svieckyodvcelicky

V prípade záujmu alebo pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Poskytneme Vám všetky informácie ohľadom objednávania, dohodneme spôsob objednania, dodanie aj platbu.

  • Kód výrobku: 24473
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Valentín
Zdieľajte výrobok na soc. sieťach
Kontaktné informácie

 svieckyodvcelicky@gmail.com

Kontaktovať predajcu