Eko sójová sviečka s dreveným knôtom

 Svietidlá, sviečky / Krispi.soap

10.00 €

Eco sójová sviečka vyrobená len z čistých prírodných produktov z dlhodobo udržateľných zdrojov. Vosk vyrobený zo sójových bôbov z fairtrade plantáži je ekologický, nezaťažuje naše životné prostredie ako to robia parafínové sviečky vyrobené z odpadov z ropných produktov. V súčasnej dobe ponúka formu najčistejšieho spaľovania, horí pomalšie ako iné sviečky a preto si radosť z tejto sviečky môžete užívať dlhšie, minimálne 30 hodín pri 150g vosku. Nedymí, nečmudí.

Drevený knôt je taktiež ekologický a dodáva jedinečnú atmosféru pripomínajúcu praskanie dreva v krbe. Sviečka je odliata v sklenenom pohári, ktorý je recyklovateľný alebo opäť použiteľný. Po použitý tejto sviečky neostane žiaden odpad!

Eco, Bio, Vegan, Fairtrade, Zero waste, Natural

Pre bližšie info a objednávky v prípade väčšieho množstva alebo custom sviečok alebo mydiel, ma prosím kontaktujete na instagrame krispi.soap.
Rada vyrobím mydlá a sviečky na objednávku napr. ako darčeky pre svadobných hostí alebo pre firmy ako darčeky pre zákazníkov.

Ponuka vôní:
Sweet home (Sladký domov) je najobľúbenejšia vôňa! Vašim domovom zavonia čerstvo upečený jablkový závin ako od babičky. Tóny škorice a jablka sú ako stvorené pre chladné večery strávené v spoločnosti dobrej knižky.

Christmas spice (Vianočné korenie) navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Vôňa obsahuje tóny klinčeka a pomaranča.

Christmas magic (Vianočné kúzlo) je vôňa klasických Vianoc, svieža ale útulná.

Cinnamon&Vanilla (Škorica&Vanilka) klasická jemne sladká vôňa. Príjemná pokojná vôňa Vianoc.

Lemongrass (Citrónová tráva) je svieža citrónová vôňa, veľmi obľúbená hlavne v letnom období.

Bamboo (Bambus) je neutrálna, svieža vôňa čistoty.

Coconut (Kokos) jemne sladká exotická vôňa kokosu.

UPOZORNENIE!
Horiacu sviečku nenechávajte bez dozoru, alebo pri otvorenom okne. Udržujte mimo dosahu detí a zvierat. Pri zapálení odporúčam nechať horieť dostatočne dlho (cca 20min) aby sa roztopil vždy celý povrch sviečky až po okraj, zabezpečí to rovnomerné horenie sviečky.

  • Kód výrobku: 19538
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Valentín, Dom, byt
Zdieľajte výrobok na soc. sieťach
Kontaktné informácie

Lokalita Bratislavský kraj ozvoldova.kristina@gmail.com

Kontaktovať predajcu