fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Drevené dekorácie » FREYA – drevený obraz

FREYA - drevený obraz

 Drevené dekorácie / Barbora Hubertova / Novinka

40.00 €

💖 FREYA 💖
Tento úchvatný ručne vypaľovaný obraz bohyne Freyi je stelesnením krásy a sily severskej mytológie. Freya, bohyňa lásky, vojny a plodnosti, je zobrazená v celej svojej majestátnosti, so zlatými akcentmi, ktoré zdôrazňujú jej božský pôvod. Jej postava, odetá v detailne vypracovanom rúchu, je zdobená jemnými ornamentmi, ktoré odrážajú jej spojenie s mágiou a prírodou.
Na obraze je Freya zobrazená so svojimi vernými mačkami, symbolizujúcimi ochranu a vernosť, a jej sokolím plášťom, ktorý jej umožňuje lietať medzi svetmi. Tento detailne vypálený obraz zachytáva každý aspekt jej božskej podstaty, od jej prenikavého pohľadu až po zložité vzory na jej šperkoch.
Tento umelecký kúsok nie je len vizuálnym potešením, ale aj mocným talizmanom, ktorý prinesie do vášho domova energiu a ochranu samotnej bohyne Freyi. Je ideálnym doplnkom pre každého, kto oceňuje severskú mytológiu, remeselnú prácu a duchovnú krásu.
Urobte si radosť týmto jedinečným umeleckým dielom a nechajte Freyu, aby vás sprevádzala a chránila každý deň.

Veľkosť: 30×20 cm
Materiál: dub
Spôsob výroby: pyrografia

#freya #freyja #vikings #vikingart #vikingdesign #vikingculture #norsemythology #norseart #vikingsymbols #vikinglife #vikingwoodart #pyrography #wooddecor #woodcraft #handcrafted #handmade #handmadegift #artisancraft #artisan #art

  • Kód výrobku: 39786
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Dom, byt
Kontaktné informácie predajcu

 mistressdaat@gmail.com

BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár