Gélová sviečka - Limonáda

 Svietidlá, sviečky / Flammae

8.00 €

Osviežujúca limonáda, ktorá krásne rozvonia váš byt

Gélová sviečka, ktorá vyzerá a vonia ako osviežujúca citrónová limonáda!

V tejto gélovej sviečke nájdete všetko, čo k limonáde patrí – “ľadové kocky” z gélového vosku, “slamku” zo škorice, či sušenú levanduľu a citrónovú kôru ako dekoráciu drinku. Sviečka rozvonia váš byť po citróne, citrónovej tráve a levanduli.

Upozorňujeme, že sviečka, ani žiaden z jej komponentov NIE JE určený na jedenie!

Okrem toho, že gélová sviečka krásne a prenikavo vonia a horí omnoho dlhšie, než typické sójové či parafínové sviečky, svojim vzhľadom je výnimočná aj ako doplnok do domácnosti.

Pri výrobe bol použitý kvalitný gél na výrobu sviečok, ktorý je sprevádzaný farbivom, BIO esenciálnymi olejmi a doplnkami – sušenou citrónovou kôrou, levanduľou a škoricou.

Balenie sviečok je šetrné k prírode – sklenené poháre sú upcyklované a po vyhorení sviečky je možné gél zlúpnuť, poháre umyť a ďalej ich používať. Pri balení používam upcyklované a recyklované materiály a vyhýbam sa použitiu plastových a nerecyklovateľných materiálov. Balíček je možné vyzdvihnúť osobne v Bratislave, no v prípade záujmu zasielam aj doporučene poštou.

Sviečky sú vyrábané v menších množstvách, preto je každá z nich naozaj jedinečná! Sú vhodné ako darček pre vašich blízkych, či pre vlastné potešenie.

Veľkosť:
Horný priemer: 7 cm
Spodný priemer: 5,5 cm
Výška: 11 cm
Objem: 220 ml
Doba horenia: cca 60 hodín

  • Kód výrobku: 18125
Zdieľajte výrobok na soc. sieťach
Kontaktné informácie

Petržalka, BratislavaLokalita Bratislavský kraj,85101 flammae.shop@gmail.com

Kontaktovať predajcu