fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Machový obraz – Machová krajinka Euphoria Natura

Machový obraz - Machová krajinka Euphoria Natura

 Domov a bývanie / Katka Prostredná - euphorianatura.sk / Obľúbené

118.00 €

Machová krajinka Euphoria Natura 60x45cm – Ideálny obraz pre tých, ktorí majú radi prírodu.

Obraz je úplne bezúdržbový, čiže ak nemáte vhodné podmienky na pestovanie kvetov, machová krajinka je pre Vás riešením. Každá je iná a každá je jedinečná, nakoľko je to čisto prírodný materiál. Hodí sa naozaj do každého interiéru. Ak si prajete machovú krajinku niekomu podarovať, rada Vám ju ozdobím, niečo k nej pribalím a nemáte už žiadnu starosť.

Výborný tip na originálny darček alebo oživenie toho Vášho interiéru.

Tvorím na objednávku machové obrazy – machové krajinky, ktoré pripomínajú pohľad na krajinu zhora, z vtáčej perspektívy. Sú tam kopce, lúky, stromy, kríky. Jednoducho machová krajinka. Sú to 100% prírodné, originálne a úplne bezúdržbové obrazy.

Ak potrebujete iný rozmer, iný rám, rada pre Vás taký vytvorím na mieru. Ceny machových krajiniek začínajú od 50€, konečná cena závisí od veľkosti obrazu. Ak máte rozpočet presne daný, navrhnem Vám veľkosť obrazu, aby ste sa doň vošli. Urobte radosť sebe či niekomu blízkemu poctivo ručne vytvorenou machovou krajinkou.
Viac informácií o machových krajinkách nájdete na fb či instagrame /euphorianatura.sk alebo na www.euphorianatura.sk. Budem rada, ak ma budete sledovať. Vďaka.

  • Kód výrobku: 26750
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Dom, byt, Kúpeľňa, Drevo
Kontaktné informácie predajcu

Senec90301 0904491607 info@euphorianatura.sk https://www.euphorianatura.sk

Kontaktovať predajcu
BLOCK 3

Reklama

Podobné výrobky

Pridaj komentár