fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Dekorácie » Machový obraz – Machová krajinka so zakvitnutou lúkou Euphoria Natura

Machový obraz - Machová krajinka so zakvitnutou lúkou Euphoria Natura

 Dekorácie / Katka Prostredná - euphorianatura.sk / Obľúbené

72.00 €

Kruh je symbolom dokonalosti, celistvosti a večnosti, v ktorom stále prúdi energia, keďže nemá začiatok ani koniec. Túto machovú krajinku som vytvorila pre pani učiteľku k rozlúčke na konci školského roka.

Machová krajinka Euphoria Natura o priemere 28cm, v peknom drevenom ráme vo farbe dub.

Tvorím machové obrazy – “Machové krajinky”, ktoré pripomínajú pohľad na krajinu zhora, z vtáčej perspektívy. Sú tam kopce, lúky, stromy, kríky. Jednoducho machová krajinka. Sú to 100% prírodné, originálne a úplne bezúdržbové obrazy.

Výborný tip na originálny darček alebo oživenie toho Vášho interiéru. Obraz je úplne bezúdržbový, čiže ak nemáte vhodné podmienky na pestovanie kvetov, machová krajinka je pre Vás riešením. Každá je iná a každá je jedinečná, nakoľko je to čisto prírodný materiál. Hodí sa naozaj do každého interiéru. Ak si prajete machovú krajinku niekomu podarovať, rada Vám ju ozdobím, niečo k nej pribalím a nemáte už žiadnu starosť.

Ak potrebujete iný rozmer, iný rám, rada pre Vás taký vytvorím na mieru. Ceny machových krajiniek začínajú od 50€, konečná cena závisí od veľkosti obrazu. Ak máte rozpočet presne daný, navrhnem Vám veľkosť obrazu, aby ste sa doň vošli. Urobte radosť sebe či niekomu blízkemu poctivo ručne vytvorenou machovou krajinkou.
Viac informácií o machových krajinkách nájdete na fb či instagrame /euphorianatura.sk alebo na www.euphorianatura.sk. Budem rada, ak ma budete sledovať. Vďaka.

  • Kód výrobku: 38010
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Valentín, Veľká Noc, Krst, Dom, byt, Kuchyňa, Kúpeľňa, Drevo
Kontaktné informácie predajcu

SenecLokalita Bratislavský kraj,90301 Zobraziť telefónne číslo info@euphorianatura.sk https://www.euphorianatura.sk

BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár