fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Svietidlá, sviečky » Mini Flowerbox “Iskerník”

Mini Flowerbox "Iskerník" - Sójové sviečky

 Svietidlá, sviečky / Light Essence / Novinka

19.90 €

Mini Flowerbox Iskerník — viac ako bežná dekorácia do bytu

Radi si vyzdobujete domácnosť jedinečnými doplnkami? Potom vás iste zaujme aj mini Flowerbox Iskerník. Jeho žltá farba dokonale dotvára vzhľad kvetu a rozžiari interiér svojou krásou. Tento kvet vám navyše nikdy nezvädne. Pohľad naň vás tak bude potešovať dlhý čas.

Doprajte si pokojný relax uprostred uponáhľaných dní

Pri množstve každodenných povinností potrebuje každý na chvíľu spomaliť. Mini Flowerbox Iskerník môžete využiť aj na spríjemnenie vášho relaxu. Samostatne stojaca sójová sviečka sa dá postaviť na podnos. Potom ju už stačí len zapáliť, pohodlne sa uvelebiť do vášho obľúbeného kresla a môžete sa naplno oddávať odpočinku. Sójová sviečka bude počas horenia vydávať upokojujúcu vôňu.

Mini Flowerbox Iskerník aj ako darček

Flower box v elegantnej krabičke je výborným nápadom na darček pre ženu, darček pre učiteľku aj valentínsky darček. Môžete ho vybrať aj len tak, ako darček pre mamu alebo babku, keď ich idete navštíviť. Na rozdiel od živých kvetov sa z neho budú môcť tešiť oveľa dlhšie. Mini Flowerbox Iskerník využije obdarovaný ako dekoráciu a sviečku môže tiež zapáliť.

Ručne vyrobené originálne sójové sviečky

Mini Flowerbox Iskerník, rovnako ako ostatné sójové sviečky v našej ponuke, vyrábame ručne na Slovensku. Pri ich návrhu dbáme o to, aby pôsobili ako živé kvety. Flower boxy dodávame v krabičke, ktorá je farebne zladená s kvetmi. Budú preto krásne pôsobiť na poličke, komode a aj na konferenčnom stolíku. Ich nadčasový vzhľad dokonale vynikne medzi ostatnými dekoráciami.

Hand made sviečky z kvalitného vosku

Kvalitný sójový vosk, z ktorého je aj mini Flowerbox Iskerník, horí pomalšie ako parafín, počas horenia neuvoľňuje žiadne látky s karcinogénnymi účinkami a neunikajú z neho ani sadze. Sójový vosk sa získava sa zo sójových bôbov, preto tiež patrí medzi ekologické suroviny. Pri výrobe sviečok nezaťažujeme prírodu ani množstvom odpadu. Zvyšky vosku sa dajú opäť spracovať.

Rozbaľte si svoj voňavý flower box

Hand made sviečky Light Essence pre vás pred odoslaním starostlivo zabalíme, aby sa cestou nepoškodili. Po vybalení môžete všetky sójové sviečky, kytice, flower boxy a iné darčeky hneď darovať alebo položiť na miesto, ktoré ste vybrali. Papierový obal balíka je recyklovateľný.

  • Kód výrobku: 37867
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Valentín, Veľká Noc, Krst, Dom, byt, Domáce produkty
Kontaktné informácie predajcu

Krásno 148, KrásnoLokalita Nitriansky kraj,95843 Zobraziť telefónne číslo info@lightessence.sk https://www.lightessence.sk/mini-flowerbox--iskernik-sojove-sviecky/

BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár