fbpx

Obedová sada

 Misy, misky, nádoby / ker.am

55.00 €

Exkluzívna, ručne robená modrá kameninová sada riadu

Predstavujeme náš nový prémiový set kameninového riadu, ktorý je nepostrádateľným doplnkom každej modernej kuchyne. Tento jedinečný set obsahuje:

1. Hlavný Tanier (25 cm): Ideálna veľkosť pre hlavné jedlá, tento tanier vyniká svojou hlbokou modrou farbou a jedinečným dizajnom, ktorý pridáva šarm každému stolovaniu.

2. Dezertný Tanier: Menší a štýlový, tento tanier je dokonalý na podávanie sladkostí alebo menších jedál. Jeho moderný vzhľad obohatí každý dezert.

3. Miska: Všestranná a praktická, táto miska je ideálna na polievky, cereálie, alebo ako miska na snacky. Jej robustný dizajn zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť.

Každý kus je starostlivo ručne vyrobený, čo znamená, že každý je unikátny. Využitie vysoko kvalitnej kameniny zabezpečuje, že každý kus je nielen krásny, ale aj odolný a funkčný.

Praktickosť a Jednoduchosť: Tento set je navrhnutý tak, aby vyhovoval modernému životnému štýlu. Všetky kusy sú vhodné do umývačky riadu, čo znamená, že ich čistenie je jednoduché a bez námahy.

Táto sada je ideálna pre každodenné použitie, ale svojím elegantným a sofistikovaným vzhľadom je vhodná aj pre špeciálne príležitosti. Je to dokonalý darček pre milovníkov jedinečného dizajnu a kvality. Urobte z každého jedla špeciálny okamih s naším modrým kameninovým riadom!

  • Kód výrobku: 35535
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Dom, byt, Kuchyňa, Keramika, Domáce produkty
Kontaktné informácie predajcu

Jadranska 31a, BratislavaLokalita Bratislavský kraj,84101 @ker.am_marek marek.catlos@gmail.com http://Www.ker.am

Kontaktovať predajcu
BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár