fbpx
Domov » Výrobky » Domáce výrobky » Bylinky, oleje, krémy, maste » Olejček na posilnenie nechtov

Olejček na posilnenie nechtov

 Bylinky, oleje, krémy, maste / Janka A.

6.50 €

Výživný olejček slúži na spevnenie, posilnenie a regeneráciu nechtov a nechtového lôžka. Taktiež zjemňuje kožičku okolo nechtov a celkovo zlepšuje vzhľad a stav nechtov. Dokázal dať dokopy totálne zničené, slabé a lámavé nechty, aby boli zdravé a pevné.

Pri zničených nechtoch (napr. po umelých/gélových nechtoch alebo z dôvodu manuálnej práce) je dobré ho používať ako intenzívnu kúru aspoň 2 mesiace. Potom najlepšie uvidíte výsledky. V tomto sa naozaj vypláca vytrvalosť a natieranie aj 3x denne. Ale z výsledku budete ohúrení 🙂

Ak aj nemáte zničené nechty, môžete ho používať aj ako prevenciu alebo podporu v starostlivosti a dodanie extra výživy vašim nechtom, aby boli zdravé a krásne.

Olejček tvoria kvalitné oleje, ktoré majú preukázaný účinok na posilnenie nechtov, obohatené o hojivý nechtík lekársky ((pomáha pri záderoch) a esenciálne oleje s rovnakými posilňujúcimi účinkami.

Balenie je veľmi praktické – roll-on zaručí, že sa nič nevyleje a aplikovať si ho môžete naozaj kdekoľvek, aj pri cestovaní, chôdzi…

Objem: 10 ml
(toto množstvo vám pri intenzívnej kúre vydrží minimálne mesiac až dva, ako prevencia 1x denne oveľa dlhšie).

  • Kód výrobku: 27619
  • Výrobky podľa témy: Domáce produkty
Kontaktné informácie predajcu

 jana.zavadil@gmail.com

Kontaktovať predajcu

Pridaj komentár