fbpx
Domov » Výrobky » Domáce výrobky » Bylinky, oleje, krémy, maste » Pleťová maska KLEOPATRA

Pleťová maska KLEOPATRA

 Bylinky, oleje, krémy, maste / Janka A.

9.60 €

Vyvinula som ju predovšetkým pre suchú a citlivú pleť, ale skvele sa bude hodiť aj na podráždenú alebo slniečkom pobozkanú pleť. Ak to v lete preženiete s opaľovaním alebo vás jednoducho troška spáli, mojou prvou pomocou je práve maska KLEOPATRA so svojimi upokojujúcimi prísadami. V tomto prípade si ju miešam s jogurtom alebo aloe šťavou. Ak ju aj nemáte, nevadí, samotná maska už obsahuje aloe vera prášok a ďalšie upokojujúce prísady.

Maska sa tiež hodí nielen ako prvá pomoc pri podráždení, ale aj v prípade, že nemáte žiaden problém, ale chcete si dopriať trošku relaxu a luxusu na pleti. Tým teda KLEOPATRA rozhodne je. Jej jemná a podmanivá vôňa orientálneho jazmínu si vás získa a razom vás prenesie do starovekého Egypta, kde sa nachvíľu stanete aj vy Kleopatrou a budete sa rozmaznávať.
Pleť po nej budete mať jemnú, hladkú a vyživenú. Nehovoriac o celkovom zmyslovom zážitku, ktorý vám poskytne. Je to taká vstupenka do domáceho wellness.

Je to pleťová maska vo forme prášku. Pleťový prášok je zmesou bylín, kvetov, ílov a iných surovín, ktoré sa aktivujú zmiešaním s tekutou zložkou.

Masky ponúkajú viac možností na experimentovanie 🙂
Na masku môžete prášok zmiešať s vodou, bylinkovým čajom, hydrolátom, aloe vera gélom alebo jogurtom, fantázii sa medze nekladú! A maska bude mať zakaždým iný účinok podľa potreby 🙂
Nemusíte sa báť, miešanie masky vám zaberie doslova len pár sekúnd. Do misky si pridáte lyžičku prášku a asi pol lyžičky vody a zamiešate.

Výhody pleťového prášku oproti už zarobenej maske:
– prášok si viete zakaždým zmiešať s tým, čo práve potrebujete alebo na čo máte chuť – a tak si aj jej účinky prispôsobíte podľa potreby alebo jednoducho podľa nálady.

– tým, že v recepte nie je použitá voda, sme sa vyhli konzervantom a rôznym ďalším prísadám upravujúcim hustotu, viskozitu atď. Zloženie tak ostáva úplne čisté.

– moje masky neobsahujú syntetické vône a ani esenciálne oleje, takže sú bezpečné aj na okolie očí, dokonca priamo na očné viečka

– nemusíte sa strachovať, že sa vám pokazí

– budete ju mať vždy čerstvú a jej účinok časom nezoslabne

– 100% non-toxic, nič sa nestane, keby ste ju aj zjedli

Balenie v tmavom skle.

  • Kód výrobku: 27676
  • Výrobky podľa témy: Domáce produkty
Kontaktné informácie predajcu

 sunmoon.kozmetika@gmail.com

Kontaktovať predajcu

Pridaj komentár