Plnené cupcakes v jedlom oblátkovom košíčku

 Koláče a pečivo / Marianka Varechova

25.00 €

Venujem sa pečeniu art ručne zdobených cupcakes. Recept na cesto aj na krém som si vymyslela sama, takže je pre mňa vzácny, tak ho neposkytujem. Môžem napísať len toľko, že krém na vrchu je z mascarpone, kokosovým cukrom a ešte zopár ingrediencíí, ktoré nebudem menovať. Tieto moje cupcakes sú zaujímavé aj tým, že vo vnútri každého cupcakes je plnka. Tú si môžete vybrať podľa vašej chuti. Plním ich čokoládovým, vanilkovým krémom, domácim ovocným dípom, alebo s vaječným likérom. Čo je ešte na nich zaujímavé je to, že každý jeden cupcakes je v jednom oblátkovom košíčku.  To znamená, že už žiadne oddeľovanie papierového košíčka od cesta. Zjesť môžete úplne všetko aj s tým košíčkom. Teraz si už len vybrať.

U mňa to funguje tak, že si vyberiete plnku a farbu krému, ktorým chcete mať cupcakes ozdobený.

Minimálna objednávka 10 kusov

Cena: 2€ /kus

Všetko ostatné môžete nechať na mňa. budete určite spokojní.

Konkrétne táto krabička bola ako darček na “60” narodeniny. ???
Keď som otvorila krabicu a zákazníčka videla cupcakes, tak povedala ” Nič krajšieho som ešte nevidela, ja vás ľúbim ” ???
Všetko robím s láskou a preto ma tešia reakcie, ktoré dostanem. ???ďakujem ???Narodeniny, meniny, svadba akákoľvek oslava. Môžete prekvapiť kohokoľvek a už aj v darčekovej krabici???

Cena tejto chutnej krabičky 25€

  • Kód výrobku: 4261
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Valentín, Veľká Noc
Zdieľajte výrobok na soc. sieťach
Kontaktné informácie

Poštová 13, KošiceLokalita Košický kraj,04001 0940835353 mariankavarechovajesenska@gmail.com

Kontaktovať predajcu