Šípkový očný krém

 Bylinky, oleje, krémy, maste / Daniela Kralikova

7.30 €

Šípkový očný krém s kofeínom,

Zloženie:
🌱Šípkový olej- pôsobí aj na už vzniknuté vrásky, na ktoré má zjemňujúci a vyhladzujúci účinok. Samozrejme, vhodný je i ako prevencia, pretože pokožke dodá pružnosť a hydratuje ju.

🌱Mandľový olej – stimuluje krvný obeh a pri pravidelnom používaní postupne zosvetlí kruhy pod očami. Obsahuje množstvo retinolu, vitamínu E a vitamínu K, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku pod očami hladkú a jemnú bez podráždenia.

🌱Bambucké maslo- Obsahuje vitamíny A , E a F. Má výborné hydratačné vlastnosti, dodáva pokožke mäkkosť a pružnosť.Prispieva k redukcii očných vrások.Redukuje tmavé škvrny na pokožke.

🌱Kofeín- má blahodárne účinky na opuchy pod očami. Spevňuje pokožku a sťahuje krvné cievy, aby boli menej nápadné.

🌱Klinčeková silica – pomáha zmierniť opuchy.

🌱 Kadidlo – má protizápalové vlastnosti. Pomáha dezinfikovať a napínať pokožku, podporuje rýchlejšie hojenie rán a jaziev. Zároveň podporuje rast nových kožných buniek a stimuluje krvný obeh.

🌱Geranium – Má omladzujúce a regeneračné účinky. Pomáha pri liečbe kožných problémov, ako sú rôzne vyrážky, zápaly, ekzémy a afty. Taktiež zmierňuje opuchy.

🌱Vitamín E – je silný prírodný antioxidant.Pomáha stimulovať krvný obeh.Zlepšuje pružnosť kože, eliminuje vrásky a jazvy.
A predlžuje trvanlivosť produktu

20ml

  • Kód výrobku: 24193
  • Výrobky podľa témy: Domáce produkty
Zdieľajte výrobok na soc. sieťach
Kontaktné informácie

Lokalita B.Bystrický kraj handmade.daniela1@gmail.com

Kontaktovať predajcu