fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Doplnky do domu » špaldovy vankus

špaldovy vankus

 Doplnky do domu / bukfenc / Novinka

10.00 €

handmade novy vankus so špaldovou vyplňou..rozmer 35*45cm…vankuš,je ušity z lanovej látky…..poťah je bavlna..špaldové plevy o hmotnosti 800g,
Špaldový vankúš je naplnený špaldovými plevami, ktoré sú elastické a prispôsobujú sa tvaru vášho tela. Hlava a chrbtica sú tak po celú noc optimálne opreté. Svalstvo sa môže predovšetkým v oblasti ramien a šije úplne uvolniť, čo prispieva k hlbokému zotavujúcemu spánku. Plevy majú schopnosť uskladňovať vzduch, čo umožňuje ich dobré nahrievanie (na radiátore, na slnku a pod.) a prikladanie na bolestivé miesta.

Špaldové vankúše pohltia v noci telesný pot a odvádzajú nadbytočné teplo – vytvárajú tak príjemnú klímu pre zdravý spánok. Sú ideálne napr. proti zablokovanej krčnej chrbtici a z toho plynúcim bolestiam hlavy, zátylku, ramien a chrbta. Pôsobia blahodarne aj pri migréne, nespavosti, chorobách uší a očí, tlmia ochorenia čelových a čelustných dutín.
Úľavu prinášajú pri dne, reume, bolestiach končatín a kĺbov a pod. Plevy dokážu údajne pôsobiť aj proti geopatogénnym zónam.

  • Kód výrobku: 32688
Kontaktné informácie predajcu

 bukfenc@azet.sk

Kontaktovať predajcu

Pridaj komentár