fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Svietidlá, sviečky » SVAROG – svietnik

SVAROG - svietnik

 Svietidlá, sviečky / Barbora Hubertova / Novinka

25.00 €

Tento jedinečný drevený svietnik je umeleckým dielom, ktoré oslavuje boha Svaroga, mocného slovanského boha ohňa, kováčstva a nebeských svetiel. Vyrobený z kvalitného dreva, jeho povrch je starostlivo opracovaný a leštený, aby vynikla prirodzená krása a textúra dreva. Dominantným prvkom svietnika je ručne vyrezávaný symbol Svaroga, ktorý je precízne detailovaný a dodáva tomuto kúsku mystický a duchovný význam.

Symbol Svaroga, známy ako ohnivý kruh alebo slnečný disk, je nádherne vyrezaný a obklopený jemnými vzormi, ktoré zvýrazňujú jeho moc a význam. Tento svietnik je navrhnutý tak, aby bezpečne držal sviečku a vytváral príjemné a útulné osvetlenie, ktoré prežiari každý priestor teplým svetlom.

Svietnik so symbolom Svaroga je ideálny pre milovníkov slovanskej mytológie a tradičného remesla. Jeho prítomnosť v domácnosti prináša pocit ochrany, tepla a duchovnej energie. Tento svietnik nie je len praktickým predmetom, ale aj umeleckým dielom, ktoré oživí každý interiér svojou krásou a symbolikou. Pridajte do svojho domova kúsok starodávnych tradícií a nechajte sa inšpirovať mocou boha Svaroga.

Veľkosť : 24x17x14x3 cm

  • Kód výrobku: 39535
Kontaktné informácie predajcu

 mistressdaat@gmail.com

BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár