fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Svietidlá, sviečky » Sviečka zo sójového vosku – Zabudni na stres 125g/30hod

Sviečka zo sójového vosku - Zabudni na stres 125g/30hod

 Svietidlá, sviečky / SvetloDomova / Novinka

11.00 €

Edícia „domáce wellness“ prináša jemné prírodné vône pre dokonalý relax,povzbudenie zmyslov a dodanie energie. Vychutnajte si oddychové chvíle z pohodlia Vášho domova.

Nádherná ovocno-kvetinová vôňa, ktorú otvárajú tóny melóna,zeleného jablka,hrušky a pomaranča. Voňa následne prechádza do kvetinoých tónov fialky,konvalinky,levandule a jazmínu na jemnej báze vanilky a santalu.

Sviečka zo sójového vosku s dreveným(alebo bavlneným) knôtom.Sviečky s dreveným knôtom prinášajú úplne iný a nový zážitok zo sviečky. Počas jeho horenia vydáva praskajúci zvuk,ako pri horení dreva napr.v krbe.

Mnohí z Vás ste si ich žiadali, mnohí ste sa o nich informovali a konečne ich nájdete aj v mojej ponuke. Knôt stojí pri horení stabilne a tak eliminuje občasný problém zapadnutého knôtu v roztopenom vosku.

Sójový vosk Kerasoy container je 100% rastlinný, vyrobený z čistého sójového oleja z kvalitných sójových bôbov v USA s certifikátom kvality. Je vyslovene vhodný na sviečky odlievané do nádobiek. Neobsahuje žiadne ropné, parafínové ani včelie produkty. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty, palmový vosk ani žiadne pesticídy, herbicídy a toxické materiály. Je vyrobený podľa noriem FDA a spĺňa kritéria Košer certifikátu. Je biologicky rozložiteľný a nie je testovaný na zvieratách. Vhodná alternatíva aj pre vegánov. Pri horení nevylučuje žiadne škodlivé látky a doba horenia je dlhšia až o 50 %.

Sviečka je liata do krásnych sklenených dózičiek s hermetickým uzáverom, aby sa Vám vôňa uchovala v plnej sile čo najdlhšie. Doba horenia 30hod.

Použitie a bezpečnostné upozornenie!

Drevený knôt je väčšinou náročnejší na prvé zapálenie, preto je vhodnejšie používať namiesto zápaliek zapaľovač, ktorého plameň je silnejší. Pokojne sa môže stať, že pri prvom zapálení ho bude potrebné zapáliť 3-5x (ak použijete zápalky). Nie je to chybou knôtu, ani výrobného procesu. Je potrebné ho zapáliť po celej jeho dĺžke, aby horel a vytápal vosk správne. Po nasledujúcich zapáleniach to už pôjde jednoduchšie a rýchlejšie, drevený knôt už bude nasiaknutý voskom a tak sa chytí skôr. Pred každým nasledujúcim zapálením je vhodné aj tento knôt skrátiť a to odlomením ohorenej čiernej časti.(ak ho odlomíte prstami, odlomí sa presne tam kde má, a presne toľko koľko sa má)

Pred zapálením odporúčam knôt skrátiť na dĺžku 3-6mm,aby nehorela príliš veľkým plameňom. Sviečku nechajte horieť minimálne 1hod a maximálne 4hod. Potom sviečku zhasnite,nechajte vosk stuhnúť,skráťte knôt a postup opakujte.Tak dosiahnete najdokonalejšie a najdlhšie horenie.Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru,chráňte pred deťmi a zvieratami.Dodržujte odstup medzi dvoma sviečkami minimálne 15cm. Nepremiestňujte horiacu sviečku.Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru!

  • Kód výrobku: 37572
  • Výrobky podľa témy: Dom, byt, Kuchyňa, Kúpeľňa
Kontaktné informácie predajcu

Severná 985/9Lokalita Košický kraj,04501 Zobraziť telefónne číslo robert.dohanyos1888@gmail.com http://www.svetlodomova.sk

BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár