Tinktúra proti bolesti

 Bylinky, oleje, krémy, maste / Daniela Kralikova

6.50 €

Tinktúra proti bolesti 🍁

Zloženie:

🤎Kostihoj je vhodný pre všetky druhy zlomenín kostí, natrhnuté svaly, šľachy, väzy, výrony, zápaly a boleti kĺbov, poškodené chrupavky, vysychanie kĺbových priestorov, zápaly okostnice, ďasien, žíl, prínosových dutín, artróza, artritída, reuma, dna, rany kože hlboké a hnisavé, rany po plastických a operačných zákrokoch, zle hojace hematomy, opuchy, tenisový lakeť, bercove vredy, kŕčové žily, hemoroidy, preležaniny, omrzliny, popáleniny, krvné podliatiny, modriny.

🤎Gaštany obsahujú látku aescín, ktorá priaznivo pôsobí na cievny systém, posilňuje steny ciev a bojuje proti tzv. metličkovým žilkám. Tiež je to vynikajúci prostriedok pri boľavých kĺboch, či už trpíte dnou, reumou alebo artritídou, kostí, chrbtice, na boľavé nohy, napr. po ťažkom dni. Má analgetické (proti bolesti) a antiseptické (proti zápalové) účinky.

💜Levanduľový esenciálny olej – má upokojujúci účinok na celý organizmus. Uľavuje od bolestí svalov a kŕčov, pozitívne pôsobí aj pri migréne. Používa sa aj pri menštruačných poruchách.

💚Mäta : Potretie čela či spánkov, má znecitlivujúci účinok a zvyšuje obeh krvi. Vôňa mäty, teda čiastočky mentolu, ktorý obsahuje, otvárajú póry, znižujú horúčky a zmierňujú pri tom bolesti

Použitie :
‼️Použitie len z vonka. ‼️
Tinktúrou si potierame postihnuté miesta. Ak máte citlivú pokožku, ktorú by mohla alkoholová tinktúra vysušiť, či podráždiť, tak potom si tinktúru (množstvo podľa potreby alebo hustoty krému) primiešajte do obľúbeného telového krému či mlieka a nanášajte na pokožku týmto spôsobom.
Alebo môžete skombinovať masť proti boleti a krčovým žilám 💗.

‼️Len na vonkajšie použitie ‼️

Zloženie : kostihoj koreň, pagaštan, 40% alkohol, levanduľový esenciálny olej, mäta.

50ml.
Objednávky prijímam na email handmade.daniela1@gmail.com

❤️❤️❤️

  • Kód výrobku: 24209
  • Výrobky podľa témy: Domáce produkty
Zdieľajte výrobok na soc. sieťach
Kontaktné informácie

Lokalita B.Bystrický kraj handmade.daniela1@gmail.com

Kontaktovať predajcu