fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Drevené dekorácie » VELES – drevený obraz

VELES - drevený obraz

 Drevené dekorácie / Barbora Hubertova / Novinka

40.00 €

Veles
Tento ručne vypaľovaný obraz boha Velesa je výnimočným umeleckým dielom, ktoré zachytáva silu a mystiku tohto významného slovanského božstva. Veles, známy ako boh prírody, zvierat, podsvetia a mágie, je vyobrazený v celej svojej majestátnosti a autorite.

Každý detail na tomto drevenom obraze je starostlivo vypálený do dreva, čím vyniká jemnosť a precíznosť remeselného spracovania. Veles je zobrazený s jeho charakteristickými symbolmi – často ako mocný muž s rohami alebo zvieracími atribútmi, čo podčiarkuje jeho spojenie s prírodou a zvieratami.

Tento obraz nie je len vizuálne pôsobivý, ale aj hmatateľne bohatý na textúru vďaka technike vypaľovania, ktorá dodáva drevu tmavé, výrazné línie a kontrasty. Prírodná krása dreva je zachovaná a vylepšená týmto umením, čo robí každý obraz jedinečným a neopakovateľným.

Obraz boha Velesa je nielen estetickým doplnkom, ale aj duchovným predmetom, ktorý môže priniesť do vášho domova harmóniu, ochranu a múdrosť. Ideálny pre milovníkov slovanskej mytológie, historického umenia a tradičných remesiel, tento obraz je skutočným klenotom, ktorý oživí každý priestor svojou prítomnosťou a magickou energiou.

Veľkosť 30×20 cm
Materiál : dub

  • Kód výrobku: 39212
  • Výrobky podľa témy: Dom, byt
Kontaktné informácie predajcu

 mistressdaat@gmail.com

BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár