Voskový obal Čičmany M

 Pomôcky do kuchyne / NaturMar

3.50 €

Voskový obal je výborným ekologickým riešením, čo sa týka balenia potravín. Môžete si do neho zabaliť, napr. desiatu do školy alebo roboty, kúpené pečivo, zeleninu, ovocie alebo syry, tiež je ho možné použiť ako pokrievku na misku vďaka jeho skvelej tvarovateľnosti len teplom vašich rúk.

Do obalu nie je vhodné baliť tekuté potraviny a surové mäso.

Je vhodný do chladničky, no nie je vhodný na použitie v mikrovlnnej rúre.

Potraviny v ňom dlhšie vydržia, nakoľko je paropriepustný, nepohlcuje pachy a jeho zloženie zo 100 % prírodného včelieho vosku, 100% bavlny, borovicovej živice a jojobového oleja bráni vzniku plesní a baktérií.

Na výrobu voskového obalu používame 100 % prírodný včelí vosk z našej alebo overenej lokálnej včelnice.

Na očistenie voskového obalu postačuje opláchnutie pod tečúcou vlažnou vodou a potom ho stačí nechať len vysušiť. Nepoužívajte na neho horúcu vodu a nie je vhodný ani do umývačky riadu.

Životnosť voskového obalu je aj viac ako jeden rok, závisí od používania. Po jednom roku je vhodné voskový obal obnoviť navoskovaním. Pri nadmernom poškodení, je ho možné skompostovať alebo použiť ako podpaľovač, čiže nevzniká žiadny odpad.

Na výrobu bola použitá certifikovaná bavlna triedy OEKO-TEX standard 100 !!!

Veľkosť: 30×26 cm ( +/- 10 mm)
Pre viac informácií navštívte aj našu Facebookovú stránku:
https://www.facebook.com/svieckyodvcelicky

V prípade záujmu alebo pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Poskytneme Vám všetky informácie ohľadom objednávania, dohodneme spôsob objednania, dodanie aj platbu.

  • Kód výrobku: 24441
  • Výrobky podľa témy: Dom, byt, Kuchyňa
Zdieľajte výrobok na soc. sieťach
Kontaktné informácie

 svieckyodvcelicky@gmail.com

Kontaktovať predajcu