fbpx
Domov » Výrobky » Šperky » Náhrdelník » Zen Mala náhrdeľník – čierna láva

Zen Mala náhrdeľník - čierna láva

 Náhrdelník / Radka Bridová / Obľúbené

25.00 €

Náhrdeľník je vytvorený z čiernej lávy a má ochraňujúci význam.

 

Lávový kameň je ochranným kameňom, podporuje silu a životnú energiu, pocit bezpečia, sebavedomie a odvahu. Prehlbuje spojenie s prírodou.
Je talizmanom vhodným pre posilnenie odhodlanie, pri hľadaní zmien v živote a na dosiahnutie vytýčených cieľov. Potláča negatívnu energiu a posilňuje energiu pozitívnu. Používa sa na potlačenie strachu z fyzickej bolesti.

 

Láva je roztavená hornina, ktorá vyviera na povrch zeme počas sopečných erupcií. Jej teplota sa pohybuje v rozmedzí 750 až 1 200 ° C. Lávu tvorí roztavená hornina, kryštály a plyny, a vplyvom meniace sa teploty chladne.

 

Lávový kameň je spojený so znamením Váh, ktoré sú siedmym astrologickým znamením Zverokruhu. V astrológii sú Váhy považované za mužský, pozitívny, extrovertný prvok. Váhy sú ovládané planétou Venušou.

 

Liečebné využitie lávový kameň je projektívne. Patrí medzi kameňmi so silnými účinkami. Pomáha odstrániť negatívnu energiu a potláča stres fyzický aj psychický. Je výborným pomocníkom pre upokojenie emócií. Láva je považovaná za kameň znovuzrodenia.

 

Vo Feng Shui láva predstavuje energiu ohňa, energiu nadšenie, svetla, tepla, vrelosti a vášne. V prírode symbolizuje mužský prvok Jang, svetlú a tvorivú silu, zosobňuje rozum a priebojnosť. Energia ohňa je tradične spájaná s južnou časťou miestnosti, bytu alebo domu a zaisťuje obydlia reputáciu a ohlas a pomáha posilniť naše osobné postavenie v spoločnosti aj v rámci rodiny.

 

Veľkosť: Počet korálok : 108 ks
Priemer korálok : 8 mm
Materiál: láva, bižutérny kov
Spôsob výroby: korálkovanie, dekorovanie

  • Kód výrobku: 9748
Kontaktné informácie predajcu

Generala Svobodu, 767/41, PartizánskeLokalita Trenčiansky kraj,95801 Zobraziť telefónne číslo bridova.r@gmail.com http://www.bycruela.sk

BLOCK 3

Reklama

Podobné výrobky

Prívesok Tajomstvo ruže

Novinka Obľúbené

KorFuhandmade

35.00 €

Prívesok

Obľúbené

Mystic1269

8.50 €

Prívesok

Obľúbené

Mystic1269

9.90 €

Prívesok

Obľúbené

Mystic1269

8.90 €

Pridaj komentár