FAQ-často kladené otázky

Zaregistroval/a som sa a nejde mi pridávať inzeráty s mojimi výrobkami

Byť registrovaný nestačí. Po registrácii je potrebné zaplatťi členský poplatok, predplatné na dobu 6 mesiacov a následne potom môžte využívať všetky služby naplno, t.z. aj pridávanie neobmedzeného množstva inzerátov s vašimi výrobkami.

Ako formou môžem uhradiť členský poplatok/predplatné?

Členský poplatok/predplatné na dobu 6 mesiacov môžte uhradiť 2 spôsobmi a to:

  1. Bezpečná platba kartou – platobná brána STRIPE
  2. Prevodom na účet (všetky informácie vám prídu mailom po vytvorení objednávky)

Koľko inzerátov môžem pridať so svojimi produktami?

Pridanie inzerátov nieje obmedzené, t.z. môžete pridávať neobmedzené množstvo inzerátov s vašimi produktami.

Môžem si upraviť svoj inzerát? Prípadne pridať fotografie do existujúceho inzerátu?

Samozrejme, stačí sa prihlásiť a v hornej časti stránky nájdete tlačidlo “Moje inzeráty” a po kliknutí sa zobrazia vaše inzeráty, ktoré môžte upravovať kliknutím na tlačidlo ceruzky pri každom vašom inzeráte.

Je potrebné po uplynutí 6 mesiacov opätovne uhradiť členský poplatok?

Poplatok 11,99 eur účtujeme na dobu 6 mesiacov, kedy si viete vyskúšať inzerciu, resp. predaj na našich stránkach. Po tomto období je potrebné uhradiť opätovne tento členský poplatok a to buď formou prevodu na účet ( bude vám pre uplynutí skončenia doby 6 mesiacov zaslaný mail na výzvu k platbe ) alebo formou platobnej karty, kde vám bude tento poplatok automaticky stiahnutý, ak ho nezrušíte v informačnom maili ktorý vám prípade pred uplynutím spomínaného obdobia. Vaše inzeráty sa prestanú zobrazovať, ak predplatné neuhradíte a to najmä pri platbe prevodom na účet, preto odporúčame použiť úhradu formou platobnej karty.