fbpx
Domov » Handmade tvorba » Harmonické mandaly

Harmonické mandaly

Nekonečné kombinácie vzorov a farieb, ktoré sú zastúpené v kruhovom tvare. V uzatvorenom kruhu, kde je pomocou rôznych motívov a zobrazení akumulovaná energia, ktorá má svoje pôsobenie. Harmonizuje, povznáša, podporuje v mnohých oblastiach, podľa zámeru, ktorý bol pri tvorbe mandaly vytvorený a vložený do samotnej kresby. Áno, hovoríme o mandalách. O obrazoch, ktoré sa vám výborne hodia ako darčeky pre priateľov a známych, dekoratívne predmety, ale aj ako energetické žiariče, ktoré pomáhajú pri dosahovaní určitých cieľov v našich životoch. A čo vlastne znamená mandala?

mandala

Presne to, čo už bolo naznačené. Ide o kruhové energetické obrazce, ktoré sa používajú aj ako vhodný nástroj či pomôcka pri meditáciách alebo relaxačných cvičeniach. Samotné slovo v preklade zo sanskrtu znamená kruh. Za daným prekladom sa skrýva omnoho viac. Mandaly blahodarne pôsobia na rôzne oblasti nášho života, prinášajú stratenú rovnováhu, uzdravujú dušu, pomáhajú nájsť cestu k sebe, k sebapoznaniu. Práve v strede mandaly je mnohokrát zobrazený dominantný symbol, ktorý vyžaruje určitú silu a dodáva špecifické čaro celému obrazu.

Ako sa vyrábajú mandaly?

Mandala na mieru je skonštruovaná práve pre vás na základe vašich zadaných údajov, kde spravidla patrí meno a dátum narodenia. Mnohokrát sa osobná mandala vyznačuje zámerom, ktorý bol do nej vložený, ktorý vypovedá o individuálnych prianiach a potrebách. Práve takýmto spôsobom sa tvoria mandaly hojnosti, na podporu zdravia, mandaly na ochranu, na vstúpenie si do vlastnej sily a množstvo iných. Dôležitým faktorom pri ich tvorbe je vedomie a intuícia tvorcu týchto magických obrazcov.

ako-kreslit-mandalu

Dalo by sa povedať, že hotové dielo doslova komunikuje s osobou, ktorej patrí. Vedie ho na jeho duchovnej ceste, pretože vybočení už bolo v našich životoch skutočne dosť a jediné, na čo sa potrebujeme zamerať, je život v jeho podstate a v jeho pravde v každodennom prežívaní. Nechajte sa inšpirovať mandalami vytvorenými s láskou v srdci a vytvorte si pre nich miesto vo vašom príbytku. Kreslené alebo maľované mandaly dostanete v rôznych formátoch, čo záleží od našej aktuálnej ponuky.

Milí tvorcovia mandál, ak máte konkrétnu predstavu o tom, ako by mal tento magický výtvor vyzerať, popusťte uzdu svojej kreativite a dovoľte si tvoriť v plnom prúde. Vaša tvorba si pritiahne záujemcov a osloví osoby, ku ktorým sa má dostať. Daný obraz si zavolá toho, komu je určený. A vy milí potenciálni zákazníci, nenechajte sa odradiť nezdarmi či pochybnosťami, ktoré vás obklopujú a sťažujú vám život. Dovoľte si prežívanie bežných dní v radosti a ľahkosti. Urobte niečo pre seba, doprajte si napríklad aj krásnu farebnú mandalu, ktorá podporí vašu esenciu, podstatu vášho bytia a zharmonizuje váš domov.

Pridajte Komentár