fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Svietidlá, sviečky » Futhark – runový svietnik

Futhark - runový svietnik

 Svietidlá, sviečky / Barbora Hubertova / Novinka

30.00 €

Tento jedinečný kruhový svietnik je stelesnením tradičného severského remesla a mystickej symboliky. Vyrobený z kvalitného dreva, jeho povrch je ozdobený starostlivo ručne vypaľovanými runami Futhark, ktoré rozprávajú príbeh dávnych Vikingov a ich kultúry. Každá runa je detailne vypálená, čo zaručuje vysokú kvalitu a jedinečný vzhľad každého svietnika.

Dominantným prvkom tohto svietnika je mocný symbol Aegishjalmur, známy aj ako Helm of Awe, ktorý sa nachádza v strede kruhu. Tento starodávny severský znak je symbolom ochrany a neporaziteľnosti, ktorý bol používaný na zvýšenie odvahy a zastrašenie nepriateľov. Je precízne vypálený do dreva, čo dodáva svietniku autentický a zároveň mystický nádych.

Svietnik je navrhnutý tak, aby bezpečne držal sviečku a vytváral príjemné a útulné osvetlenie. Je ideálny na vytvorenie pokojnej a meditatívnej atmosféry počas večerov alebo ako unikátny dekoratívny prvok, ktorý upúta pozornosť každého návštevníka. Tento kruhový svietnik je nielen praktickým predmetom, ale aj umeleckým dielom, ktoré do vášho domova prináša kúsok severskej histórie a mystiky.

Veľkosť : 22×2
Materiál : Dub

#woodcraft #pyrography #vikingart #homedecor #vikingdesign #handmadegift #norsemythology #woodburning #KruhovýSvietnik
#RučneVypaľovanéRuny #Futhark #Aegishjalmur #SeverskáSymbolika #TradičnéRemeslo

  • Kód výrobku: 39195
  • Výrobky podľa témy: Dom, byt
Kontaktné informácie predajcu

 mistressdaat@gmail.com

BLOCK 3

Reklama

Pridaj komentár