fbpx
Domov » Kategória výrobkov

Domáce výrobky

Výrobky venované najmä výrobkom na ktoré sa používajú rôzne bylinky, tinktúra, bylinkové čaje, oleje a pod. Nájdete tu lekvár, sirup, domáce torty, koláče, pečivo a mliečne výrobky. V ponuke tejto kategórie sú produkty slovenských predajcov, ktorý vyrábajú výrobky s rôznym zameraním. Liečivé bylinky rôzneho druhu, tinktúry vyrobené s liečivých byliniek, bylinkové liečivé mastičky na kožné a iné poranenia. Taktiež tu nájdete olej z prírodných byliniek.

Domáce výrobky z levandule

Výrobky z levandule sú obľúbeným produktom, vďake jej vôni a upokojujúcim účinkom. Levanduľa a jej účinky ktoré pomáhajú pri nespavosti, migréne a žalúdočných problémoch a mnoho ďalších problémoch, je bylinkou, ktorú veľa handmade výrobcov používajú práve ako hlavnú zložku do výrobkov ako tinktúra a pod.

Domáci džem

Nájdete tu tiež domáci džem z vypestovaného ovocia. V ponuke predajcov môžete nájsť jahodový džem, ríbezľový džem aj malinový. Domáce výrobky vytvárané z domáceho ovocia.

Svadobné torty, domáce torty, domáce koláče

Na rôzne druhy osláv ako narodeniny, meniny či svadbu u nás nájdete svadobné torty, narodeninové, pečené domáce a tiež torty na objednávku. Na oslavu patria tiež domáce koláče, pečené koláče ktoré vám radi pripravia predajcovia ktorých ponuku produkty nájdete u nás na web stránke.

Domáci med

Predajcovia ktorý ponúkajú domáci med napríklad z púpavy, t.z. domáci púpavový med, domáci turecký med, alebo len med z vlastného včelárstva. Ochutnajte pravú chuť medu o slovenských včelárov.

Domáce pečivo, domáci chlieb, domáce rožky

Domáci chlieb, čerstvo pečené domáce rožky, rôzne domáce pečivo? Vyberte si z ponuky predajcov, stačí ich kontaktovať a domáce výrobky môžu byť onedlho vaše.

Mliečne výrobky, domáci syr, biely jogurt

Medzi mliečne výrobky patrí napríklad domáce mlieko, domáci syr, mlieko ale aj biely jogurt vyrobený na salaši. Mliečne výrobky sú obľúbené domáce výrobky, ktoré samozrejme pravý Slováci vedia oceniť.

Sandra Juhosova

Obľúbené

25.00 €

Peter Farka

Obľúbené

50.00 €

Peter Farka

Obľúbené

50.00 €

Anna Rafaelisova

Obľúbené

14.00 €

Strana 1 z 2