Obch. podmienky predaja

Slovenskatvorba.sk je obchodným miestom, ktoré sprostredkováva predaj a nákup handmade výrobkov medzi predávajúcim a nakupujúcim. Prevádzkovateľ servera slovenskatvorba nie je predajcom tovaru, ani jeho kupujúcim. Sprostredkúvame len predaj výrobkov a poskytujeme priestor na stránke pre predajcov, t.z. za dodanie a kvalitu výrobkov nezodpovedáme.

Prevádzkovateľ servera nepredáva vlastný tovar, výrobky a nie je zodpovedný za predávaný tovar, výrobky (správnosť vyobrazeného tovaru, jeho kvalitu, vlastnosti, dostupnosť a pod.) A nie je zodpovedný za kúpu, predaj, reklamáciu či za prípadné spory medzi kupujúcim a predávajúcim. Prevádzkovateľ servera rovnako nezodpovedá za prípady, keď sa ukáže, že identita registrovaného užívateľa nebola správna. Prevádzkovateľ servera identitu predávajúcich a kupujúcich nepreveruje.


Ako ponúkať vaše výrobky:

Jednoducho si vytvoríte registráciu, /pri registrácii prihlasovacieho mena nepoužívajte diakritiku, mäkčene ani dĺžne. Kedykoľvek môžete svoje výrobky upravovať, aktualizovať. Po registrácii a prihlásení na stránku môžete pridávať svoje výrobky no predtým je potrebné zaplatiť členský poplatok na dobu 6 mesiacov. Pridávate výrobky cez stránku Pridaj výrobok a upravujete a aktualizujete cez stránku Moje výrobky, efektívne a prehľadne.


Pridávanie obrázkov výrobkov

 • obrázky výrobkov odporúčame pridávať cez stolový Pc, počítač, cez mobilný telefón musíte nájsť cestu k svojim obrázkom.
 • obrázok, ktorý nahrávate ako prvý ten sa zobrazí ako titulný na stránke
 • Obrázok bude prezentovať vašu tvorbu, preto dbajte na to, aby bola fotografia kvalitná, pekná a zaujala

Po registrácii sa prihláste, pridajte výrobok a aktivujte si predplatné/členské.

 • počas celého prenájmu priestoru môžete neobmedzene pridávať a upravovať svoje výrobky
 • počas celého obdobia budú vaše práce a výrobky propagované a zdieľané na soc. sieťach
 • Zákazník, ktorý má záujem o váš výrobok vás jednoducho osloví  kontaktným formulárom pri každom výrobku, emailom, alebo telefónnym kontaktom.

Ako si zmeniť  prihlasovacie meno, ktoré sa má zobrazovať pri výrobkoch

 • na výber máte niektoré varianty svojho prihlasovacieho mena
 • pri zmene musíte byť na stránke prihlásený/á

Hore v pravom rohu kliknete na upraviť profil kde sa vám zobrazia osobné údaje. Pod menom klikajte na kolónku Pre návštevníkov zobrazovať meno kde si následne vyberiete aké meno sa bude zobrazovať pri každom výrobku.

 • po výbere nezabudnite dole na spodnej časti stránky potvrdiť kliknutím na Upraviť profil

Čo ponúkame na stránke?

Ponúkame jednoduché prostredie a ovládanie stránky. Neobmedzené pridávanie vašich výrobkov. K výrobku si okrem fotografií viete vložiť link na svoje webové stránky, alebo link na Facebook stránky, dokonca i pridať vlastné video cez URL adresu z Youtube, alebo Vimeo stránok. Každý predajca a jeho profil, výrobky budú propagované cez naše soc.siete uvedené na stránke a to cez Facebook stránky, Facebook skupiny a účte na Instagrame.

Vaše výrobky budú umiestnené na našom Facebookovom, Instagramovom účte a Pintereste

 • výrobky budú propagované v pravidelnom intervale po dobu vášho prenájmu priestoru na stránke.
 • vaše práce, výrobky budú okamžite zdieľané na soc.sieti facebook i v skupinách cez niekoľko tisíc užívateľov, ktorý uvidia vaše výrobky. A to je na nás, aby ste čo najviac predávali a boli spokojný zo službami na našej stránke.
 • ku každému výrobku budeme robiť SEO analýzu a vkladanie kľúčových slov vašich výrobkov a popisov pre vyhľadávač GOOGLE, aby vaše výrobky čo v najväčšej miera našiel váš potencionálny zákazník.
 • naša redakcia si uplatňuje používať vaše fotografie, obrázky na opätovné zdieľanie na soc.sieťach a na vašu propagáciu

 


Vaše výrobky a práce budú prezentované na sociálnych sieťach pravidelne a to na:

Facebook stránkach:

https://www.facebook.com/slovenskeumenie/?ref=pages_you_manage

 

Facebook Skupinách:

https://www.facebook.com/groups/2304557423169447

https://www.facebook.com/groups/418174706283694

 

Na Instagramovom účte:

https://www.instagram.com/slovenskatvorba.sk/

Reklama i na Pintereste:

https://sk.pinterest.com/inzeruj/_saved/


Čiže za členský poplatok získate plnú podporu a propagáciu vašich prác a výrobkov za zlomok ceny.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo ukončiť okamžite túto zmluvu s užívateľmi, ktorí nedodržiavajú pravidlá servera, nie sú ochotní spolupracovať pri riešení štandardných či výnimočných situácií s vedením servera slovenskatvorba.sk. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť podmienky predaja a predplatného. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo ukončiť okamžite zmluvu s užívateľmi i bez udania dôvodu.

 


 

Snažíme sa aby ste predávali vaše domáce výrobky v spokojnosti a bez problémov. Redakcia Slovenskatvorba.