Členský poplatok-predplatné

Na stránke využívate kompletný a neobmedzený priestor pre vaše výrobky. Stránka poskytuje bezpečné prostredie pre predaj ručne vyrábaných výrobkov a vašich prác handmade.Vaša platba a príspevok pokrýva naše výdavky, či už technického rázu (prevádzka IT, administrácia, ľudské zdroje, vývoj, reklama a propagácia), tak i realizácia propagácie na sociálnych sieťach, z čoho plynú naše náklady. Vaše práce a výrobku sú propagované po celú dobu vášho členstva.


Členský poplatok-predplatné/cena a platba

Registrácia na pridavanie a zobrazovanie vašich inzerátov nestačí. Pre plné využívanie služieb spojených s webstránkou www.slovenskatvorba.sk je potrebné uhradiť členský poplatok. Členský poplatok za prezentovanie výrobkov na stránke slovenskatvorba.sk  je 11,99 € na dobu 6 mesiacov  (1,99€ / mesiac), potom sa samozrejme platba opakuje ak budete mať záujme naďalej využívať naše služby. K dispozícii máte neobmedzený počet inzerátov  a vašu tvorbu budeme prezentovať na našich sociálnych sieťach ako Facebook, Instagram a Pinterest.

Ako zrušiť členský poplatok (predplatné) ?

Členský poplatok sa účtuje každých 6 mesiacov a je možné ju kedykoľvek zrušiť. V prípade že si zvolíte platbu prevodom na účet, po 6 mesiacoch vám príde mail s informáciou, že je potrebné zaplatiť opätovne členský poplatok, ak tak neurobíte, váš účet sa deaktivuje a vaše inzeráty sa prestanú zobrazovať. Odporúčame preto použiť voľbu platby kartou, kde sa vám poplatok bude strhávať automaticky a vaše inzeráty zostanú neustále zverejnené.

Samozrejme platby je možné zrušiť a to jednoducho: Po 6 mesiacoch (doba predplatného na ktorý sumu 11,99 eur uhrádzate) vám príde mail s informáciou, že doba predplatného už končí a bude stiahnutý členský poplatok na ďalšie predplatné obdobie 6 mesiacov. Ak si nebudete želať ďalej pokračovať v spolupráci so slovenskatvorba.sk, stačí kliknúť na link v mail v spomínanom maili s informáciou o predplatnom a sťahovanie predplatného sa ihneď skončí. Systém je rovnaký ako keď sa odhlasujte z odoberania noviniek (newsletter). Ak tak nespravíte a poplatok sa vám stiahne, nieje možné tento poplatok 11,99 eur spätne vrátiť, no samozrejme všetky služby sú vám plne k dispozícii a môžte pridávať inzeráty s produktami ďalšie predplatené obdobie. Deaktiváciu predplatného môžte vykonať spomínaným spôsobom a to odhlásením sa v spomínanom informačnom maili o predĺžení poplatku, alebo na požiadanie formou kontaktného formuláru, či mailom na slovenskatvorba@slovenskatvorba.sk a predplatné vám deaktivujeme.

Doklad o platbe vám bude generovaný automaticky a príde vám na mail ktorý ste zadali pri registrácii, hneď po úhrade členského poplatku.

Členský poplatok je jediný poplatok ktorý účtujeme, žiadne iné poplatky neúčtujeme, žiadne provízie z predaja.

Spôsob platby členského poplatku ( predplatné )

Možnosti platby členského poplatku sú:

1. Platba kartou: bezpečná platobná brána STRIPE

2. Prevodom na náš b. účet ( všetky potrebné údaje ako IBAN a pod. nájdete pri platbe členského a voľbe platby prevodom na účet )


Čo ponúkame za vašu platbu za priestor?

  1. ✅ Neobmedzený počet inzerátov ✅ Žiadne provízne poplatky za predaje
  2. ✅ Vaše výrobky prezentujeme na soc. sieťach FB, IG a Pinterest
  3. ✅ Návštevnosť a publikum neustále rastie, vašu tvorbu bude vidieť stále viac ľudí

Výhody, propagáciu a reklamu vašich výrobkov:

Snažíme sa aby ste vaše práce aj výrobky predávali a nie len pridávali na stránku. Poplatok je i pre naše náklady aby sme propagovali vaše práce čo v najväčšej miere.

Ponúkame jednoduché prostredie a ovládanie stránky. K výrobku si okrem fotografií viete vložiť link na svoje webové stránky, alebo link na Facebook stránky, dokonca i pridať vlastné video cez URL adresu z Youtube, alebo Vimeo stránok. Každý predajca a jeho profil, výrobky budú propagované cez naše sociálne siete uvedené na stránke a to cez Facebook stránky, Facebook skupiny a účte na Instagrame a Pintereste.

  • váš komplet profil bude zobrazený na stránke pod názvom https://slovenskatvorba.sk/top-vybery/
  • výrobky budú propagované na sociálnych sieťach. O nič sa nestaráte a vaše výrobky spropagujú a zdieľajú tí ktorý vedia ako na to a to sú naši šikovní IT pracovníci.
  • webtránka sa neustále optimalizuje čím nestále rastie návštevnosť a dostáva sa do popredia, čím samozrejme rastie aj propagácia vašich výrobkov, tvorby a pod.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo ukončiť okamžite túto zmluvu s užívateľmi, ktorí nedodržiavajú pravidlá servera, nie sú ochotní spolupracovať pri riešení štandardných či výnimočných situácií s vedením servera slovenskatvorba.sk. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo ukončiť okamžite zmluvu s užívateľmi i bez udania dôvodu.


Ďakujeme za dôveru a veľa dobrých, tvorivých nápadov vám praje redakcia slovenskatvorba.sk