Mydlove kytice

Rozmýšľate nad vhodným darčekom? Chcete potešiť svoju mamu, sestru, kamarátku, babku či inú pre Vás dôležitú osôbku a neviete, čo jej darovať vtom prípade mydlove kytice sú skvelým riešením. Kytice vyzerajú krásne a rovnako tak aj voňajú. Niektoré sú na nerozoznanie od skutočných kytíc. Každá z nich je niečím pekná a výnimočná. Mydlove kytice v košíku, v krabičke v tvare srdiečka, s ružami, tulipánmi či inými kvetmi, sú skvelý darček.

Okrem kvetín sa dajú zakomponovať aj iné prvky ktoré tieto produkty o to viac ozvláštnia. Pekným príkladom toho je aj kytica ruží ladená do Kráľovskej modrej ktorá má uprostred seba v rovnakej farbe Šampanské. Alebo s dreveným nápisom alebo číslom, to záleží od toho pri akej príležitosti kyticu vyberáte. Nájdete tu však aj kytice v sadrovom podstavci a menom podľa Vašich predstáv. Alebo Flower Boxy vyrobené nie len s ružami. Poprípade ešte mydlove kytice s tzv. machovým dizajnom.

Takéto kytice vám vydržia dlhšie ako obyčajné. Vôňa takýchto kytíc tiež nieje na zahodenie, nakoľko niektoré mydlá voňajú naozaj úžasne.