fbpx
Domov » FAQ – často kladené otázky

FAQ – často kladené otázky

1. Zaregistroval/a som sa a nejde mi pridávať inzeráty s mojimi výrobkami

Byť registrovaný nestačí. Aby ste mohli začať pridávať inzeráty, je potrebné zaplatiť predplatné na dobu 1,3 alebo 6 mesiacov a následne potom môžte využívať všetky služby naplno, t.z. aj pridávanie neobmedzeného množstva inzerátov s vašimi výrobkami. Podrobný popis a návod nájdete tu: Ako začať predávať ? »

2. Aké sú ceny za predplatné?

Ceny predplatného sú:

4,99€ / mesiac
11,99€ / za 3 mesiace
24.99€ / za 6 mesiacov

3. Ako formou môžem uhradiť členský poplatok/predplatné?

Predplatné sa uhrádza prostredníctvom bezpečnej platobnej brány STRIPE. Platba kartou je jednoduchá, postup platby je štandardným spôsobom ak pri iných inzertných portáloch či e-shopoch.

4. Môžem kedykoľvek zrušiť svoje predplatné?

Samozrejme. Predplatné sa dá kedykoľvek zrušiť a to jednoduchým spôsobom. Po prihlásení do svojho účtu, stačí kliknúť na “Predplatné” a následne na zvýraznené tlačidlo “Zrušiť predplatné”. Platba za predplatné sa vám automaticky prestane sťahovať z účtu.

inzeraty

5. Koľko inzerátov môžem pridať so svojimi produktami?

Pridanie inzerátov nieje obmedzené, t.z. môžete pridávať neobmedzené množstvo inzerátov s vašimi produktami.

6. Môžem si upraviť svoj inzerát? Prípadne pridať fotografie do existujúceho inzerátu?

Samozrejme, stačí sa prihlásiť a v hornej časti stránky nájdete tlačidlo “Moje inzeráty” a po kliknutí sa zobrazia vaše inzeráty, ktoré môžte upravovať kliknutím na tlačidlo ceruzky pri každom vašom inzeráte.

7. Je výhoda platiť predplatné namiesto provízie z predaja?

Predpokladáme, že ako predajca je vašim cieľom predávať. Čím viac predáte, tým samozrejme viac zarobíte. Nejde nám o to oberať Vás o zisk, práve naopak, chceme podporiť slovenských handmade výrobcov, slovenskú kultúru, produkty a kreativitu. Predplatné slúži na rozširovanie povedomia portálu slovenská tvorba, reklamy, písanie nových článkov a hlavne na propagáciu vašich výrobkov. Handmade produkty vyhľadávajú stovky až tisícky ľudí denne, prezentáciou na slovenskatvorba.sk sa zviditeľňujete vo vyhľadávaní, sociálnych sieťach, prezentujete seba ako tvorcu/predajcu, taktiež viete prezentovať svoj web, získať spätný odkaz ( SEO ) a to všetko od 4,99€ / mesiac. Keď to porovnáte s cenou s plateným miestom nikde na jarmoku a pod., kde veľa ľudí ktorý sú tam, nie sú vaša cieľová skupina, nehľadajú vaše výrobky, je propagácia na portále slovenskatvorba.sk cenovo a efektívne oveľa výhodnejšia ( čím samozrejme nechceme znižovať váhu priameho kontaktu produktu so zákazníkom ). Predplatným si viete svoje náklady jednoducho rozložiť a svoje zisky v plnej výške použiť na ďalšie účely. Na všetko máte faktúru / daňový doklad do účtovníctva.

8. Neviem či sa bude môj produkt predávať

V prvom rade musíte Vy veriť vášmu produktu. Je ale dôležité pri cenotvorbe a písaní predajného inzerátu dodržať niekoľko vecí, ktoré vám pomôžu k zvýšeniu predaja. Všetko nájdete v našom článku: Ako vytvoriť inzerát ktorý predáva » . Taktiež práve jedno mesačné predplatné môže slúžiť ako otestovanie predaja, prípadne môžete zvoliť tiež 3 mesačné predplatné, kde ušetríte na cene predplatného a počas 3 mesiacov zistíte, ako je na tom váš produkt, či predaj.