fbpx
Domov » FAQ – často kladené otázky

FAQ – často kladené otázky

1. Zaregistroval/a som sa a nejde mi pridávať inzeráty s mojimi výrobkami

Byť registrovaný nestačí. Aby ste mohli začať pridávať inzeráty, je potrebné zaplatiť predplatné na dobu 1,3 alebo 6 mesiacov a následne potom môžte využívať všetky služby naplno, t.z. aj pridávanie neobmedzeného množstva inzerátov s vašimi výrobkami. Podrobný popis a návod nájdete tu: Ako začať predávať ? »

2. Aké sú ceny za predplatné?

Ceny predplatného sú:

4,99€ / mesiac
11,99€ / za 3 mesiace
24.99€ / za 6 mesiacov

3. Ako formou môžem uhradiť členský poplatok/predplatné?

Predplatné sa uhrádza prostredníctvom bezpečnej platobnej brány STRIPE. Platba kartou je jednoduchá, postup platby je štandardným spôsobom ak pri iných inzertných portáloch či e-shopoch.

4. Môžem kedykoľvek zrušiť svoje predplatné?

Samozrejme. Predplatné sa dá kedykoľvek zrušiť a to jednoduchým spôsobom. Po prihlásení do svojho účtu, stačí kliknúť na “Predplatné” a následne na zvýraznené tlačidlo “Zrušiť predplatné”. Platba za predplatné sa vám automaticky prestane sťahovať z účtu.

inzeraty

5. Koľko inzerátov môžem pridať so svojimi produktami?

Pridanie inzerátov nieje obmedzené, t.z. môžete pridávať neobmedzené množstvo inzerátov s vašimi produktami.

6. Môžem si upraviť svoj inzerát? Prípadne pridať fotografie do existujúceho inzerátu?

Samozrejme, stačí sa prihlásiť a v hornej časti stránky nájdete tlačidlo “Moje inzeráty” a po kliknutí sa zobrazia vaše inzeráty, ktoré môžte upravovať kliknutím na tlačidlo ceruzky pri každom vašom inzeráte.

7. Je výhoda platiť predplatné namiesto provízie z predaja?

Predpokladáme, že ako predajca je vašim cieľom predávať. Čím viac predáte, tým samozrejme viac zarobíte. Nejde nám o to oberať Vás o zisk, práve naopak, chceme podporiť slovenských handmade výrobcov, slovenskú kultúru, produkty a kreativitu. Predplatné slúži na rozširovanie povedomia portálu slovenská tvorba, reklamy, písanie nových článkov a hlavne na propagáciu vašich výrobkov. Handmade produkty vyhľadávajú stovky až tisícky ľudí denne, prezentáciou na slovenskatvorba.sk sa zviditeľňujete vo vyhľadávaní, sociálnych sieťach, prezentujete seba ako tvorcu/predajcu, taktiež viete prezentovať svoj web, získať spätný odkaz ( SEO ) a to všetko od 4,99€ / mesiac. Keď to porovnáte s cenou s plateným miestom nikde na jarmoku a pod., kde veľa ľudí ktorý sú tam, nie sú vaša cieľová skupina, nehľadajú vaše výrobky, je propagácia na portále slovenskatvorba.sk cenovo a efektívne oveľa výhodnejšia ( čím samozrejme nechceme znižovať váhu priameho kontaktu produktu so zákazníkom ). Predplatným si viete svoje náklady jednoducho rozložiť a svoje zisky v plnej výške použiť na ďalšie účely. Na všetko máte faktúru / daňový doklad do účtovníctva.

8. Neviem či sa bude môj produkt predávať

V prvom rade musíte Vy veriť vášmu produktu. Je ale dôležité pri cenotvorbe a písaní predajného inzerátu dodržať niekoľko vecí, ktoré vám pomôžu k zvýšeniu predaja. Všetko nájdete v našom článku: Ako vytvoriť inzerát ktorý predáva » . Taktiež práve jedno mesačné predplatné môže slúžiť ako otestovanie predaja, prípadne môžete zvoliť tiež 3 mesačné predplatné, kde ušetríte na cene predplatného a počas 3 mesiacov zistíte, ako je na tom váš produkt, či predaj.

9. Čo v prípade, že nezaplatím predplatné? Nemôžem už ponúkať svoje výrobky?

V prípade že vaše predplatné nebude uhradené z akéhokoľvek dôvodu, vaše inzeráty sa prestanú zobrazovať na našej stránke. V prípade že budete chcieť opätovne aktivovať vaše predplatné, stačí sa len prihlásiť do vášho účtu pod vašimi prihlasovacími údajmi a uhradiť vybrané predplatné a následne sa opäť vaše inzeráty začnú zobrazovať + môžete pridávať ďalšie inzeráty.

10. Budú všetky moje inzeráty opätovne k dispozícii, keď obnovím opätovne predplatné?

V prípade, že máte aktívne predplatné a rozhodnete sa prestať využívať naše služby, t.z. neuhradíte predplatné, tým sa vaše inzeráty prestanú zobrazovať na webe slovenskatvorba.sk. Vaše “neaktívne” inzeráty ostávajú v systéme po dobu max. 365 dní od chvíle, kedy sa prestali zobrazovať v ponuke inzerátov, t.z. stali sa “neaktívnymi”. Po uplynutí tejto doby sa vaše inzeráty úplne vymažú z nášho systému a v prípade opätovného aktívneho predplatného, musíte tieto inzeráty pridať nanovo.

11. Ako mám postupovať, ak záujemca neuhradí platbu, alebo neprevezme tovar?

Na našom portáli vaše výrobky propagujete/inzerujete a v detaile vášho produktu sú zobrazené údaje, ktoré ste sa rozhodli zverejniť pre prípadných záujemcov, ktorý Vás na základe zobrazených kontaktných údajov budú v prípade záujmu kontaktovať. Celý nákupný proces, dohodu platobných podmienok či doručenie výrobku, si dohadujete individuálne so záujemcom mimo nášho portálu. Nákupný proces neprebieha na portáli slovenskatvorba.sk. Odporúčame si vždy dohodnúť podmienky predaja a doručenia, ktoré vyhovujú vám a aj záujemcovi o váš výrobok.