fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Doplnky do domu » Machový obraz – Machová krajinka Euphoria Natura

Machový obraz - Machová krajinka Euphoria Natura

 Doplnky do domu / Katka Prostredná - euphorianatura.sk / Obľúbené

268.00 €

Kruh je symbolom dokonalosti, celistvosti a večnosti, v ktorom stále prúdi energia, keďže nemá začiatok ani koniec..

Machová krajinka Euphoria Natura o priemere 77,5cm, v peknom drevenom ráme vo farbe dub – Ideálny obraz pre tých, ktorí majú radi prírodu.

Tvorím machové obrazy – “Machové krajinky”, ktoré pripomínajú pohľad na krajinu zhora, z vtáčej perspektívy. Sú tam kopce, lúky, stromy, kríky. Jednoducho machová krajinka. Sú to 100% prírodné, originálne a úplne bezúdržbové obrazy.

Výborný tip na originálny darček alebo oživenie toho Vášho interiéru. Obraz je úplne bezúdržbový, čiže ak nemáte vhodné podmienky na pestovanie kvetov, machová krajinka je pre Vás riešením. Každá je iná a každá je jedinečná, nakoľko je to čisto prírodný materiál. Hodí sa naozaj do každého interiéru. Ak si prajete machovú krajinku niekomu podarovať, rada Vám ju ozdobím, niečo k nej pribalím a nemáte už žiadnu starosť.

Ak potrebujete iný rozmer, iný rám, rada pre Vás taký vytvorím na mieru. Ceny machových krajiniek začínajú od 50€, konečná cena závisí od veľkosti obrazu. Ak máte rozpočet presne daný, navrhnem Vám veľkosť obrazu, aby ste sa doň vošli. Urobte radosť sebe či niekomu blízkemu poctivo ručne vytvorenou machovou krajinkou.
Viac informácií o machových krajinkách nájdete na fb či instagrame /euphorianatura.sk alebo na www.euphorianatura.sk. Budem rada, ak ma budete sledovať. Vďaka.

  • Kód výrobku: 35969
  • Výrobky podľa témy: Svadba, Vianoce, Valentín, Veľká Noc, Krst, Dom, byt, Kuchyňa, Kúpeľňa, Drevo
Kontaktné informácie predajcu

SenecLokalita Bratislavský kraj,90301 Zobraziť telefónne číslo info@euphorianatura.sk https://www.euphorianatura.sk

BLOCK 3

Reklama

Podobné výrobky

Pridaj komentár