fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Doplnky do domu » Dom s pultovou strechou (číslo na dom)

Dom s pultovou strechou (číslo na dom)

 Doplnky do domu / 3DSystem / Obľúbené

26.00 €

Domy s pultovou strechou odzrkadľujú súčasný trend nízkoenergetických domov a tešia sa čoraz väčšej popularite. Plochá/pultová strecha dodáva domu moderný vzhľad. Číslo domu v rovnakom dizajne tak dotvára celkový dojem jedinečnosti.

Na rozdiel od čísiel vyrobených zo styroduru a tvrdeného polystyrénu je toto prevedenie tvrdšie, pevnejšie a mechanicky odolnejšie. Zmes špeciálneho plastu s prímesou kaučuku tomuto materiálu zaručuje vynikajúcu odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Tým sa dlhodobo zachovajú odtiene farby a lesku pri dlhodobom pôsobení vonkajšieho prostredia. Tento plast má tiež veľmi dobrú chemickú odolnosť a preto sa využíva aj na výrobu exteriérových častí automobilov.

Možné farebné vyhotovenia (viď. vzorkovník farieb): čierna, antracitová, tmavo-hnedá, hnedá, khaki hnedá, šedá, šedo-modrá, strieborná, biela, svetlá béžová, tmavo-modrá, modrá, červená, čerešňovo-červená, svetlo-zelená, trávovo-zelená, žltá, jasná-oranžová, oranžová.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

  • Kód výrobku: 13743
  • Výrobky podľa témy: Dom, byt
Kontaktné informácie predajcu

Lokalita Trenčiansky kraj info@3d-system.sk https://www.shop.3d-system.sk/kategoria/cisla-na-dom-garaz/dom-s-pultovou-strechou/

BLOCK 3

Reklama

Podobné výrobky

Pridaj komentár