fbpx
Domov » Výrobky » Domov a bývanie » Doplnky do domu » Dom so sedlovou strechou (číslo na dom)

Dom so sedlovou strechou (číslo na dom)

 Doplnky do domu / 3DSystem / Obľúbené

26.00 €

Sedlová strecha je najpoužívanejší typ strechy na rodinných domoch. Odzrkadľuje trend výstavby nielen rokov minulých, ale aj súčasnosti. Číslo domu tak ponúka jeho univerzálne využitie nielen na staršie rodinné domy, ale aj moderné bungalovy či montované drevodomy.

Na rozdiel od čísiel vyrobených zo styroduru a tvrdeného polystyrénu je toto prevedenie tvrdšie, pevnejšie a mechanicky odolnejšie. Zmes špeciálneho plastu s prímesou kaučuku tomuto materiálu zaručuje vynikajúcu odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Tým sa dlhodobo zachovajú odtiene farby a lesku pri dlhodobom pôsobení vonkajšieho prostredia. Tento plast má tiež veľmi dobrú chemickú odolnosť a preto sa využíva aj na výrobu exteriérových častí automobilov.

Možné farebné vyhotovenia (viď. vzorkovník farieb): čierna, antracitová, tmavo-hnedá, hnedá, khaki hnedá, šedá, šedo-modrá, strieborná, biela, svetlá béžová, tmavo-modrá, modrá, červená, čerešňovo-červená, svetlo-zelená, trávovo-zelená, žltá, jasná-oranžová, oranžová.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

  • Kód výrobku: 13749
  • Výrobky podľa témy: Dom, byt
Kontaktné informácie predajcu

Lokalita Trenčiansky kraj info@3d-system.sk https://www.shop.3d-system.sk/kategoria/cisla-na-dom-garaz/dom-so-sedlovou-strechou/

BLOCK 3

Reklama

Podobné výrobky

Pridaj komentár