fbpx
Domov » Nápady a návody » Ako vyrobiť originálne náramky

Ako vyrobiť originálne náramky

Náramky priateľstva, náramky na ochranu pred urieknutím a všakovaké iné náramky, ktoré zdobia zápästia mnohých mladých dievčat či dospelých žien v každom veku. Ženy sa zdobili od pradávna. Z dostupných materiálov príznačných pre dané obdobie si vyrábali rôzne dokonalé šperky, ktorými sa s obľubou skrášľovali. Tento smer pretrváva dodnes. Výber v dnešnej modernej dobe je viac ako rozsiahly. Ak máte záujem dozvedieť sa, ako vyrobiť originálne náramky, čítajte ďalej. Na výrobu vám postačí elastická niť. Ďalším komponentom sú korálky alebo liečivé kryštály, ktoré chcete použiť. Odmeriate si potrebnú dĺžku nite, na ktorú navliekate pripravený materiál podľa vášho výberu. Niť uviažete a zvyšok nite schováte do dierky najbližšej korálky, aby nevytŕčal. Ďalšou možnosťou je použitie zapínania pomocou spojovacieho krúžku. Náramok môžete doplniť aj o prívesky, ktoré dodajú tomuto produktu znamenitý vzhľad. To nie je zďaleka všetko.

ako-vyrobit-originalny-naramok-handmade

Korálky je možné navliekať aj na šnúrky, na ktorých podľa rôznych techník vytvárate uzly, čím vznikajú krásne vzory. Ak vo vás odznieva otázka, ako vyrobiť originálne náramky z nití určených na vyšívanie, vedzte, že aj v tomto smere existuje množstvo postupov vyznačujúcich sa rôznou náročnosťou a nespočetný počet spôsobov uzlenia a zapletania. Originalita je vo vašej nápaditosti a tvorivosti. Ponuku inzerátov s originálnymi náramkami nájdete aj u nás na stránke: https://slovenskatvorba.sk/kategoria-vyrobkov/sperky/

naramky-na-ruku

Náramky na ruku

Náramky na ruku vytvorené z korálok, kryštálov, so symbolmi, ktoré sú vám blízke či s vaším menom, sa vám budú dokonale hodiť a krásne dopĺňať váš celkový outfit a s ním aj vaše vyžarovanie do okolia. Doplňte si vašu šperkovničku o pár dokonalých kúskov a vytvárajte pozoruhodné kombinácie v obliekaní aj s pomocou znamenitých doplnkov, akými originálne náramky jednoznačne sú. Náramky na ruku vytvorené z drobných kryštálov pôsobia na náš energetický systém podľa toho, akými charakteristickými vlastnosťami sa vyznačujú použité kamienky. Odtiaľ pramenia aj názvy jednotlivých náramkov, ktoré sú určené na liečenie, na podporu hojnosti, energie, zdravia, na vstúpenie do vlastnej sily a podobne.

Môžete si pozrieť články o pôsobení jednotlivých kryštálov, alebo si vybrať svoj náramok spontánne a intuitívne. Možno vás pritiahne farba alebo kombinácia viacerých farieb kamienkov, ktoré tvoria náramok, alebo to bude vyslovene volanie z vášho vnútra. V momente budete vedieť, že práve tento náramok chcete, pretože … pretože je tak krásny, rezonuje s vami a volá vás. Taký chcete mať na ruke. Vaše podvedomie vie, čo je pre vás príznačné, správne a pravdivé. Ak inklinujete k ručnej domácej tvorbe, pre ktorú máte cítenie, nadšenie a radi by ste daný smer, ktorý je vášmu srdcu blízky, podporili, pozrite si fotografie výrobkov, ktoré ponúkajú slovenskí tvorcovia handmade produktov. Rozhodnutie je na vás.

Pridajte Komentár